Перемоги бориспільців на чемпіонаті України з жиму лежачи
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/66805704_353762315315490_4719333893323358208_n-1.jpg)
У місті Коломия вихованці Бориспільської дитячо-юнацької спортивної школи вибороли переможні медалі.
Так Марія Білоус стала бронзовю призеркою серед юнірок у ваговій категорії до 57 кг. Владислав Білоус завоював срібло серед юнаків у ваговій категорії до 53 кг. При власній вазі 45 кг., він вижав штангу вагою 70 кг.! Спортсмени тренуються під керівництвом Ликова Юрія Володимировича. Вітаємо з медалями!
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67146551_353762435315478_221082123006640128_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67324690_353762371982151_976393151830818816_n.jpg)