Перемоги бориспільських військових на Чемпіонаті Повітряних Сил ЗСУ
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/58461578_2388811987817837_3283140487883522048_n.jpg)
Військовослужбовці Бригади Транспортної Авіації посіли 1-е командне місце на Чемпіонаті Повітряних Сил ЗСУ з воєнізованого кросу на 6 км зі стрільбою, що проходив на базі повітряного командування "Центр".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/57504390_2388812001151169_1617387832161075200_n.jpg)
Військові з Борисполя, а саме: Євгеній Семиз, Євгеній Череда, Ігор Рогозний, Олег Акімов та чарівна Вікторія Токаренко залишили позаду 17 команд суперників!
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/57415277_2388811994484503_6834937910345596928_n.jpg)
За результатами чемпіонату зі швидкісної (темпової) стрільби майор Семиз, набравши 174 бали в індивідуальній вправі (АК-47), став третім в загальному заліку Повітряних Сил!
Вітаємо наших чемпіонів з перемогою!