#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Переговори Україна-рф

Переговори Україна-рф: через 2-4 дні росія може підтвердити пропозиції

30.03.2022
Росія може підтвердити українські пропозиції упродовж наступних 2 – 4 днів. Після цього вже може мовитися про новий етап переговорів. Про це повідомив голова української делегації Михайло Подоляк.

Росія може підтвердити українські пропозиції упродовж наступних 2 – 4 днів. Після цього вже може мовитися про новий етап переговорів.

Про це повідомив голова української делегації Михайло Подоляк.

На погляд української сторони, наша держава вже майже вийшла на можливість попереднього підписання договору, який може запустити процес для зустрічі президентів.

За словами Подоляка, для російської сторони вихід з війни має бути адекватним.

Запропонована українською делегацією та президентом формула безпекового договору дозволяє відійти від класичного договору про мир. Адже двосторонній договір з росією буде не дуже гарантований.

Тому що держава-агресорка може завжди порушити такі домовленості.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.