Новини
Київщина
Бориспіль

Патрульна поліція Борисполя залишилася без керівника


Сьогодні 10 червня стало відомо, що керівник патрульної поліції Борисполя Віталій Горкун пішов зі служби.

Причиною такого рішення Горкун назвав своє прагнення до змін.

"Прийшов час змін. Перш за все для мене особисто. Я залишаю лави патрульної поліції з розумінням, що кожного дня докладав максимум зусиль аби тримати імідж нашої структури на високому рівні, та цей рівень буде з дня в день лише зростати", - розповів він.

Також Віталій Горкун повідомив, що скандальні події у лавах поліції ніяк не вплинули на його рішення.

"Моє рішення піти зі служби ніяк не пов’язане з останніми скандалами в лавах Нацполіці. Не секрет, що в кожному колективі є покидьки та негідники, які своїми вчинками кидають тінь на всіх колег. Тож сподіваюсь покарання для таких «поліцейських» буде максимальним, згідно з чинним законодавством", - написав Віталій Володимирович на своїй сторінці у Facebook.

Віталій Володимирович Горкун - у довоєнний час працював у аеропорту «Бориспіль», потім «Жулянах».

Доброволець, мобілізований в березні 2014-го у часі анексії Криму Росією. Брав участь у звільненні Слов'янська, отримав 10 днів відпустки. Командир відділення, в Донецькому аеропорту був двічі по 10 діб.

Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (4.12.2014).

"З приємністю згадую рік начолі Патрульної поліції Маріуполя, яку очолив від початку її створення. Ми стали не просто одним колективом, а однією командою однодумців. Таке ж можу сказати про своїх підлеглих в рідному Борисполі. Дякую кожному з вас за гідну службу", - розповів він.