П'яний водій на ретро авто їздив Борисполем
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/59295215_2392056174349504_870428105250963456_n.jpg)
За минулу добу 2 чоловіків позбавили водійських прав через вживання алкоголю.
Патрулюючи вулицею Голубівка, вчора близько 21-ї години, інспектори помітили автомобіль ЗАЗ. Водій якого рухався з порушенням ПДР, а саме керував автівкою без ввімкненого світла фар у темну пору доби. За що отримав постанову за ч.2 ст.122 КУпАП (порушення правил користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналамипри початку руху чи зміні його напрямку).
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/59350534_2392056181016170_7722167970608185344_n.jpg)
Під час спілкування з водієм охоронці порядку виявили в водія ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували водію пройти огляд на стан сп’яніння. Від чого останній відмовився.
Схожий випадок стався близько 5-ї ранку. На вулиці Київський Шлях інспектори помітили автомобіль Seat, який підозріло маневрував вулицею.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/59607221_2392056191016169_991607394872066048_n.jpg)
У водія охоронці порядку також виявили ознаки алкогольного сп’яніння. Але у цьому випадку водій погодився пройти огляд на стан сп’яніння за допомогою алкотестера Драгер. Результат позитивний - 2.08 проміле.
У двох випадках у правопорушників патрульні вилучили посвідчення водія та склали адміністративний протокол за ст.130 КУпАП (водіння в стані сп’яніння). А їх автомобілі передали під розписку.