Осередок пласту у Дмитрівці потребує дорослих волонтерів
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/3-1.jpg)
Осередок у Дмитрівці тісно співпрацює із київським пластом і місцевим Свято-Успенським храмом у Капітанівці та Милій.
Пластовий осередок в Дмитрівці Києво-Святошинського району потребує дорослих волонтерів. Про це повідомляється на сторінці Пластового вишкільного центру.
Осередок створено у 2015-2016 роках з приходом в Пласт Богдана та його дружини в якості дорослих волонтерів-виховників. Богдан захоплюється бушкрафтом, виживанням, практичним пластуванням. Крім того, має власну майстерню з виготовлення виробів з натуральної шкіри.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/1-3.jpg)
Наразі в осередку налічується два сеніори, юнацький хлоп’ячий гурток "Буревісники" та юнацький гурток дівчат "Сирени". Сходини відбуваються в місцевому будинку культури с. Дмитрівка.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/4.jpg)
Осередок у Дмитрівці тісно співпрацює із київським пластом (до останнього часу був його частиною) та місцевим Свято-Успенським храмом у с. Капітанівка і Мила.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/2-2.jpg)
Наразі він дуже потребує нових дорослих волонтерів для створення нових пластових гуртків. Для того, щоб у дорослому віці (від 18 років і старше) приєднатись до Пласту - Національної скаутської організації України, заповніть анкету за посиланням, прикріпленим згори у стрічці сторінки Пластового вишкільного центру. Ваші дані буде передано до найближчого до вас осередку, і з вами обов'язково зв'яжуться.
Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про те, як потрапити на навчання у закордонну школу.