Новини
Україна
Головні новини

Онлайн-мапу про ситуацію на дорогах презентував Укравтодор


Нещодавно анонсована унікальна платформа для відстежування, де на дорогах України проходять ремонтні роботи, днями представив Укравтодор.

Онлайн-мапу про ситуацію на дорогах презентував Укравтодор

Онлайн-ресурс, який вже доступний за посиланням, дозволить планувати маршрут з урахуванням обстановки на дорогах державного значення.

Наразі карта працює в тестовому режимі. На ній відтворено оперативну, актуальну та достовірну інформацію щодо виконаних ремонтних робіт на дорогах країни.

«Розроблена нами інтерактивна карта ремонтів доріг по своїй суті є унікальною не тільки для нашої країни, але і для європейської практики, – зазначив голова Укравтодору Славомір Новак. – Можу відверто сказати, що у Польщі вже давно здійснюється інформування громадян про місця проведення ремонтів та, відповідно, обмеження руху, аби водії могли правильно планувати свої поїздки. Зараз така можливість з’явилася і в Україні».

За його словами, на мапі відтворено не тільки географію ремонтів, що є загальноприйнятою європейською практикою, але й надано посилання на систему держзакупівель, аналітику порталу прозорого будівництва і інформацію щодо залучених інженерів консультантів FIDIC.

Простий інтерфейс дозволяє обрати потрібну ділянку ремонту прямо на карті та одним дотиком отримати повну інформації, серед якої можна виділити тип ремонту, дати початку та завершення робіт, компанію-виконавця робіт з проектування та ремонту дороги, вартість договору.

Додатково система містить фото та відеоматеріали на початку ремонтів та після введення в експлуатацію відремонтованої ділянки.

Як зауважив керівник Укравтодору, вже майже три роки в Україні успішно імплементують фундаментальні реформи дорожньої галузі, які дозволили повністю змінити систему управління та забезпечили стабільне фінансування. Наразі зроблено наступний крок до прозорості роботи дорожньої галузі.

У подальшому планується нанести на мапу інформацію про стан дорожньої інфраструктури, зокрема, про актуальний стан мостових споруд, пункти відстою для вантажного транспорту, розташування медичних закладів, електрозаправок та корисні сервіси.

 Повідомляє Укравтодор