Новини
Головні новини
Буча

Ольга Василевська-Смаглюк виступила категорично проти незаконних забудов у Бучі та звинуватила правоохоронців у бездіяльності


Народний депутат України Ольга Василевська-Смаглюк, обрана від партії “Слуга народу” по 96-му виборчому округу, не лише на словах, а й конкретними справами почала наступ на сумнівні забудови Бучі. Про це вона повідомила на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Сьогодні за ініціативи народного депутата відбулася зустріч з очільником Нацполіції Київщини Андрієм Нєбитовим, його заступником Сергієм Рикуном та керівником ірпінської поліції Олегом Петренком. Зокрема на зустрічі говорили про сумнозвісні забудови та забудовників регіону — Кампу, ТОВ “Споруда” та ділянку біля дитячого табору “Променистий”.

Що стосується “Кампи”, то, як зазначає Ольга Василевська-Смаглюк “…всі клопотання за надуманих причин завертала місцева прокуратура, на чолі з Улінцем. Улінця перевели в Бровари. Зараз там нова людина знайомиться з роботою і, сподіваюсь, працюватиме на благо людей, а не забудовників”.

Стосовно ж ТОВ “Споруда” на зустрічі всі сторони домовились перевірити дозволи ДАБІ. Нагадаємо, що у Бучі по вул. Шевченка, 2-д на земельній ділянці комунальної власності площею 0,60 га орендарем – ТОВ «Споруда» здійснюється незаконне будівництво.

Згідно Генерального плану міста Буча та Плану зонування території міста, вказана територія віднесена до зони садибної забудови (Ж-1) та відповідно до намірів забудови містобудівного розрахунку запроектована під паркову зону. Однак, в березні 2019 року забудовником – ТОВ «Споруда» всупереч встановленому законом порядку, без жодних дозволів і погоджень було видалено близько 20 живих сосен.

Народний депутат нагадала, що видані на цій ділянці дозволи стосувалися виключно приватного будівництва, яке раптом перетворилося на торгово-розважальний комплекс. Окрім того, за інформацією, якою володіє нардеп, в цій забудові має свої інтереси колишній прокурор Ірпеня.

Під час обговорення було акцентовано увагу й на ділянці реліктового лісу, яка належить Нацполіції, біля дитячого табору “Променистий”. Народний депутат звернула увагу керівництва ГУ НП Київщини на те, що фірма з якою поліція підписала інвестиційну угоду — "Інвестбудкапітал" - має всі ознаки фіктивності і пов’язана спільними телефонами та адресами зі скандальним забудовником «Кампи» Антоном Мирончуком та партнером екс-нардепа Ярослава Москаленка Сергієм Ареф’євим. А тому Ольга Василевська-Смаглюк порадила Андрію Нєбитову цю угоду розірвати і в тісній співпраці з владою Бучі знайти більш вдалу ділянку для забудови.