Блоги

Олена Монова: "Шедеври" реклами центральної вулиці столиці

Є ситуації, де креативність і експерименти з золотим перетином зайві, де потрібно приділити увагу не яскравій ідеї, а розумінню того, до кого ви хочете звернутися, що маєте донести і головне – що саме побачить людина.

Олена Монова:

Колись психологи радили змінити в міському транспорті таблички «виходу немає» на «вихід через інші двері».

Причина проста: люди в депресії перебувають в зміненому стані свідомості, тобто не повністю собі належать. І оце внутрішнє депресивне, зболене і змучене Я може сприйняти напис «виходу немає» як знак.

А тут ціла психологічна служба підтримки вирішила моцно крінжанути і порозвішувала вулицями борди з написами на яскравому фоні, що штовхають людей в пороговому стані в безодню. Те, що написане дрібним шрифтом на білому, багато хто просто не прочитає.

Я вже мовчу про те, що використання заперечення «не» в меседжах, що мають на меті якесь просування — це харам. Цього уникають фахові маркетологи і рекламісти.

А борди треба зняти негайно.

Через петицію чи в якийсь інший спосіб — але прибрати з вулиць.

Олена Монова:
Олена Монова:

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.