Новини
Новини Київської області
Бориспіль

Олександра Мефодія відпустили під особисте зобов'язання


8 квітня прокуратура Київської області повідомила про затримання депутата обласної ради Олександра Мефодія при одержанні 5 тис доларів США хабара за вплив на працівника поліції.

Однак секретар Бориспільської міської ради Ярослав Годунок стверджував, що Мефодія підставили.

” Безпосередньо перебував в Любарцях на провокації “мусаров” проти Олександра Мефодія, але вражає як зараз розповсюджують інформацію – начебто затримали при передачі якихось грошей. Коли ми прилетіли на місце, то навіть сусіди заявили, що бачили, як через тин його батькам було перекинуто “мусорний” пакет тіпа з грошима, наголошую, ні в хаті ні при Саші грошей ніхто не знаходив і не вилучав, тому не спішіть писати неправду – от так воювати проти влади”.

І вже сьогодні 11 квітня Годунок повідомив, що суд відпустив Олександра Мефодія під особисте зобов'язання.

" От і луснула брудна провакація продажних правоохоронних органів - суд відпустив Олександра Мефодія під просте особисте зобовязання, навіть через забор гроші не вміють підкидати, прикро, що брудом облили на всю країну",- написав Ярослав Годунок.

Нагадаємо, що прокуратура звинувачувала депутата Київської ОДА Олександра Мефодія у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди в сумі 5 тис дол США за вплив на начальника слідчого відділу ГУНП одного з районів з метою повернення вантажного автомобіля, який є речовим доказом по кримінальному провадженні.