Олександра Кононова з Броварів - переможниця та призер Кубка світу з лижних перегонів та біатлону
Національна паралімпійська збірна команда України завершила змагання на першому етапі Кубка світу з лижних перегонів та біатлону, що проходив у норвезькому Ліллехаммері.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80087835_579024969599648_6690389952775061504_n.jpg)
У доробку української команди - високих нагород, серед яких 3 золоті, 4 срібні та 6 бронзових медалей, та 3-тє місце у медальному заліку, повідомляє Біатлон України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80225184_579395162895962_5779770565770346496_n.jpg)
Олександра Кононова з Броварів здобула золоту та дві срібні медалі в індивідуальних дисциплінах (клас стоячи), а також виборола бронзу в естафеті, тим самим допогла збірній посісти призове місце.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80260820_579395122895966_2133460949145747456_n.jpg)
Фото: Біатлон України