Олександра Кононова з Броварів - переможниця етапу Кубка світу в Німеччині
Паралімійська збірна команда України продовжує виступи на етапі Кубка світу з лижних перегонів та біатлону, що проходить в німецькому місті Фінстерау. За три змагальні дні українці завоювали 14 нагород різного гатунку: 3 золоті, 5 срібних та 6 бронзових медалей.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84397520_613004406201704_7948838099469991936_o.jpg)
4 лютого, в третій день змагань, Олександра Кононова з Броварів (клас стоячи) в жіночій спринтерській гонці виборола свою другу золоту нагороду на етапі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84985089_613024909532987_7904802706022203392_n.jpg)
За три змагальні дні спортсмени з Броварів мають наступні результати: Олександра Кононова здобула 2 золота та 1 срібло, а Григорій Вовчинський виборов 1 бронзову нагороду.
Фото Біатлон України