#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Україна
Політика

Очільник Мінкульту може залишитись на посаді: «Слуга народу» не голосуватиме за відставку Ткаченка

16.11.2021 0

У фракції не підтримають голосами звільнення з посади очільника Міністерства культури та інформаційної політики України.

Ткаченко
Фото: Facebook

Про це розповів в кулуарах Верховної Ради голова парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія, пише «Укрінформ».

«Усі про це, по-перше, почули з новин. Я теж. Неправильно, коли фракція призначає міністра, а потім з новин дізнається, що він «психанув» і щось там написав. Я не думаю, що при такому підході є шанси бути звільненим», – сказав він.

Арахамія переконує, що фракція не голосуватиме «за» відставку Ткаченка, оскільки сам міністр не порадився з колегами пере тим, як писати заяву про звільнення. Таким чином нинішній міністр може стати «заручником цього процесу».

«Хоче піти – повинен прийти на фракцію, сказати: «Я не погоджуюся з такими позиціями, хочу йти". Так же має бути. Якщо він чомусь так не зробив – він отримає наслідки. Ми не обговорювали це на фракції, бо до нас ще не надійшов ніякий запит від нього», – заявив голова фракції.

При цьому на питання чи спілкувався він з очільником Мінкульту особисто щодо його звільнення, Арахамія сказав, що ні.

Нагадаємо, 11 листопада Олександр Ткаченко повідомив, що написав заяву про відставку з посади міністра культури та інформаційної політики.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.