Обрано нового очільника Київщини футбольної
18 січня 2020 року, у столичному Будинку футболу, під час ХІ Конференції та установчих зборів Київської обласної асоціації футболу (КОАФ) делегати одноголосно підтримали кандидатуру Андрія Засухи на посаду очільника Спілки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/20200118_104750-2000x1500.jpg)
На посаду голови претендували п'ять кандидатів. Та коли справа дійшла до презентацій кандидатами своїх програм, четверо з них: Ярослав Москаленко, Олександр Нігруца, Леонід Джужик та Елізбар Сарія зняли свої кандидатури. Залишився Андрій Засуха.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/20200118_140018-2000x1125.jpg)
Вислухавши бачення розвитку футболу на Київщині та програму, вже єдиного кандидата, делегати перейшли до голосування, одноголосно обравши головою ГС "Київська обласна асоціація футболу" президента Футбольного клубу "Колос" (Ковалівка) Андрія Засуху.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/20200118_134103-2000x1500.jpg)
Далі було обрано заступників голови спілки, членів виконкому, голів та членів комітетів футбольної Київщини.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/20200118_113137-2000x1500.jpg)
"Радує те, що футбольна Київщина продемонструвала свою єдність та цілісність...", - поділився з журналістами після зборів новообраний голова ГС "КОАФ".
Руслан Семенець, інформаційна агенція "ПОГЛЯД"