#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Новини дня

Новини дня 31.03.2019 друга частина

01.04.2019 новин Погляд

Вітаю. Мене звати Анна Колівошко і це спецвипуск новин на телеканалі “Погляд”. Сьогодні :

 1. Згідно інформації Національного екзит-полу станом на 18 годину, маємо такі результати. На першому місці знаходиться Володимир Зеленський із рейтингом 30,4%, за ним із значним відривом йде - Петро Порошенко. В нього 17,8% І закриває трійку лідерів Юлія Тимошенко із 14,2% голосів. Остаточні результати виборів за підрахунками голосів Центрвиборчком має встановити до 10 квітня.
 2. Центральна виборча комісія представила відомості щодо активності виборців в областях України станом на 15:00. За оперативними підрахунками Центральної Виборчої комісії проголосувало 45,11 % виборців. Найактивніше голосували у Полтавській та Дніпропетровській областях. Там станом на 15 годину явка досягала 49 %. В Київській області на цю годину свій голос віддало 46,81% виборців.
 3. У Васильківському районі вчасно не відкрилась виборча дільниця. Про це повідомила поліція Київської області. Причиною називають відсутність деякої виборчої документації.
 4. А о 12 годині у Василькові зупинили автобус із групою молодиків. Автобус помітили у с. Вільшанська Новоселиця та с. Велика Вільшанка, про що й надійшли повідомлення від мешканців до Васильківської райради. Чоловіки сказали, що приїхали на екскурсію до Василькова з Обухова та представляють незареєстровану організацію “Бур Обухівщини”. Одного з пасажирів представили як екскурсовода.
 5. Прихована агітація в день виборів. Перед виборчими дільницями партія екс-голови Ірпеня Володимира Карплюка “Нові Обличчя” агітувала за себе. Молодики роздавали листівки на дитячий турнір із логотипом політичної сили. Агітаторів бачили у Вишневому, Ірпені, Бучі та Гостомелі. Провладний сайт “Правда Ірпеня” повідомив, що Ольга Айвазовська, голова правління Всеукраїнської організації громадського контролю за виборами "Опора”, ніби то не вбачає в діях партії порушення виборчого права, адже у листівках не вказані імена кандидатів у Президенти. Власником ресурсу “Правда Ірпеня” називають Петра Щербину, першого заступника голови партії “Нові обличчя”, який був піар-радником Володимира Карплюка.
 6. Одна школа - чотири вибочі дільниці. Ірпінська школа номер три сьогодні приймала виборців з усього мікрорайону СМУ. Люди скаржилися, що знайти свою дільницю було непросто. Разом з виборцями коридорами блукали і наші журналісти.
 7. Стріми під питанням. Наші журналісти працювали в Київській області на дільницях, щоб оперативно інформувати про події, що бачили - далі у сюжеті
 8. На дільниці у місті Баришівка на Київщині підписали пусті протоколи підрахунку голосів. Таке порушення зафіксували спостерігачі - активісти громадського об'єднання "Стоп корупції". Підписи у "пустих" протоках поставили 7 з 22 членів комісії. Серед них - голова, заступник голови та секретар комісії.
 9. Порушення при голосуванні. На Київщині спостерігачі громадянської мережі “Опора” зафіксували 2 випадки голосування пенсіонерами без паспортів. Бюлетені видавались членами виборчих комісій по пенсійному посвідченню. Зауваження спостерігачів члени комісії проігнорували. Тож пенсіонери,які отримали бюлетені без паспорту, проголосували.
  За даними міністерства внутрішніх справ станом на 18:00 найбільше порушень зафіксовано на виборчих дільницях Києва - 209. По Київській області - 53 порушень.
 10. Разом зі спостерігачами на дільницях Київщини працювали наші журналісти. Вони поцікавились у виборців - за кого ті голосували та якою бачать країну наступні п'ять років
 11. Вибори 2019 стали рекордними не лише кількістю кандидатів у Президенти України, а і кількістю спостерігачів. За виборчим процесом по всій країні спостерігали близько тисячі іноземних представників. На дільниці Бучі та Ірпеня завітав спостерігач з Канади. Спілкувалися з ним і наші кореспонденти.
 12. Згідно інформації Національного екзит-полу станом на 18 годину, маємо такі результати. На першому місці знаходиться Володимир Зеленський із рейтингом 30,4%, за ним із значним відривом йде - Петро Порошенко. В нього 17,8% І закриває трійку лідерів Юлія Тимошенко із 14,2% голосів. Такі дані оголосили Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, Київський міжнародний інститут соціології та Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова на спільній прес-конференції. Остаточні результати виборів за підрахунками голосів будуть оголошені на ресурсі http://dif-exitpoll.org.ua/
  Наразі це усе. Протягом наступного тижня ми будемо відслідковувати процес підрахунку голосів на виборах Президента. Тож слідкуйте за новинами на каналі та оперативною інформацією в інтернет-ресурсах “Погляду”. Ми ж вами побачимося за тиждень. До зустрічі.