#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Новини дня

Новини дня 17.04.2019

18.04.2019 новин Погляд

1
У виконуючої обов'язки мера Ірпеня Анастасії Попсуй (змінила прізвище на Заблоцька) з'явився елітний автомобіль - Фольксваген пассат. Його ціна - майже 30 тисяч доларів або близько 900 тис. грн. Хто заплатив за дорогу автівку для чиновниці - дізналися наші журналісти.
2
Суд зібрався, а він не прийшов. Депутат Бучанської міської ради Олександр Таможній проігнорував слухання Ірпінського суду по справі свого Лексусу. Нагадаємо, під новий рік депутат купив собі автівку преміум класу, а в національне агентство із запобігання корупції не повідомив. У декларацію Лексус вніс несвоєчасно. Вказав, що придбав його за 7.5 тисяч доларів, або 210 тисяч гривень. Хоч ринкова ціна такого авто стартує від 13,5 тисяч доларів.
За неповідомлення або несвоєчасне оповіщення про зміни у майновому стані передбачений штраф у розмірі від 1700 до 3400 грн.
3
Фура потрапила у кювет і пролежала там три дні. Таке ДТП сталося неподалік с. Небелиця, Макарівського району. Зараз машину намагаються розвантажити, щоб підняти і перевезти, повідомляють очевидці.
4
А сьогодні на Варшавській трасі через автомобільну аварію утворився п’ятикілометровий затор. Внаслідок ДТП для проїзду машин залишилась лише 1 смуга і та - смуга зустрічного транспорту. Інформація про потерпілих та причини аварії встановлюються.
5
Укрзалізниця розширює набір послуг онлайн-сервісу. Серед них - замовлення на групові перевезення, замовлення вагона з місцем для людей з інвалідністю та замовлення перевезення авто у вагоні-автомобілевозі. Про це на сайті Укрзалізниці повідомив голова правління Євген Кравцов. Нововведення запрацюють вже цього року. Також у планах - створення “листа очікування” - коли пасажир буде отримувати повідомлення про появу у продажу необхідного квитка. Додаткові інтернет послуги з'являться також для клієнтів вантажних перевезень.
Онлайн сервіс Укрзалізниці дуже популярний серед пасажирів. Половину від всіх проданих квитків минулого року замовили через інтернет.
6
У квітні минуло вже 5 років з початку військової агресії Росії на Сході України. Хоч армія зараз оснащена набагато краще, ніж у 2014му, роботи волонтерам все одно вистачає. В Ірпені також є ті, хто постійно їздить на передову з допомогою. Хто сьогодні волонтерить для армії дізнавалась Галина Камінська.
7
В останні роки все частіше в суспільстві звучить термін булінг або цькування. За статистикою 67% українських школярів зіштовхувалися з цією проблемою. Ця цифра росте з кожним роком. Школярі із Клавдієво-Тарасове висвітлили цю тему у виставі - “Бойкот”. Як про булінг розповіли мовою театру бачила Мілена Терещенко.
8
Хата, яка стала музеєм. У селі Данилівка Васильківського району створили музей “Старожитностей”. В експозиції - старовинні речі українського народу - з 17 по 20 століття. Бачила їх і Марія Марчук.
Це були усі новини сьогоднішнього дня. Побачимось завтра.