#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Бориспіль
Політика

Новий заступник голови ОП володіє нерухомістю у Борисполі

17.03.2021 Оксана Кириленко 0

17 березня 2021 року президент України Володимир Зеленський призначив Ігоря Брусила заступником голови Офісу президента та Служби державного протоколу та церемоніалу Офісу президента України.

Фото: Макс Требухов

Відповідний указ оприлюднений пресслужбою ОПУ. Документ підписаний 17 березня. 

До цього призначення Ігор Брусило займав посаду завідувача відділу Головного департаменту державного протоколу та церемоніалу Адміністрації президента України ще за часів Петра Порошенка. Нині цей департамент перейменовано в Службу державного протоколу та церемоніалу Офісу президента України. 

Довідково. Служба протоколу президента України має штат з 15 людей. Ретельно контролює підготовку та проведення всіх міждержавних та внутрішньодержавних заходів, візитів, прийомів, робочих поїздок усередині країни та офіційне листування глави держави.

Згідно із декларацією за 2019 рік, Ігор Брусило прописаний у місті Бориспіль. Одружений, має доньку.

Володіє квартирою у Борисполі площею 53 кв. м. Також у спільній власності Брусила та його дружини перебувала квартира площею 75 кв. м (теж у Борисполі). За 2019 рік посадовець задекларував трохи більше 700 тисяч гривень доходу.

У 2019 році Брусило мав автомобіль Nissan Qashqai 2010 року випуску, а у власності дружини — Nissan Micra 2016 року випуску. Однак у жовтні 2020 року Брусило задекларував 238 тисяч гривень доходу за продаж автівки, а через кілька днів у нього з'явився автомобіль Nissan Qashqai 2020 року випуску (вартістю 670 тисяч гривень).

Як повідомляв «Погляд», стало відомо, хто консультуватиме президента з питань розвитку середньої освіти.

«Погляд» розповідав, що указом президента запроваджено санкції проти депутата від ОПЗЖ Тараса Козака.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.