#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Ірпінь

Новорічний корпоратив депутатів Ірпінської міської ради

28.12.2021 2004
Депутати Ірпінської міської ради у "Шкіпері" (ресторані колишнього мера Ірпеня Володимира Карплюка) відгуляли корпоратив. Опозиція з партій "Голос" та "Свобода" приєднались до "закритої вечірки".

Новорічний корпоратив депутатів Ірпінської міської ради - зображення

Ярослав Куц з партії "ЄС", представники опозиції від партії "Голос", Михайлина Скорик-Шкарівська і група депутатів з партії "Свобода" були присутніми 27 грудня 2021 року на новорічному корпоративі Ірпінської міської ради в ресторані "Шкіпер" (що належить Володимиру Карплюку, лідеру політичної партії «Нові Обличчя»). Новорічні свята об'єднали опозицію із заклятими ворогами.

Новорічний корпоратив депутатів Ірпінської міської ради - зображення

Два десятки охоронців пильнували, щоб журналісти не змогли зафільмувати "закриту вечірку" депутатів, які сумлінно працювали весь рік.

Новорічний корпоратив депутатів Ірпінської міської ради - зображення

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.