Новини
Новини Київської області
Відбудова регіону

Новий міст через річку Ірпінь: сполучення між Фастовом і Києвом відновлено (ВІДЕО)

Наразі триває будівництво ще 25 мостів в різних регіонах України.

У Київській області відкрили рух відбудованим мостом через річку Ірпінь, який було зруйновано під час повномасштабного вторгнення РФ. Відтак, завдяки новому мосту відновлено пряме сполучення між Фастовом та Києвом.

Про це повідомило Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Зазначається, що об’єкт довелося будувати фактично заново. Оскільки у березні 2022 року 50-метровий міст був знищений. Зруйновані конструкції розібрали, а замість них звели нові. Відкрито дві смуги руху, прокладені нові тротуари та встановлено огорожу.

Це вже третій міст, який повністю відбудували в Київській області. Всього через російську збройну агресію у Київській області було зруйновано 24 мости. Поки триває їх ремонт, влаштовано тимчасові переправи та об’їзди.

Як повідомлялося раніше, відбудова ліцею №3 продовжується й завдяки благодійному фонду "Жовто Блакитні Крила" він буде забезпечений меблями в класах та кухонним обладнанням у їдальні.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.