Новини
Ірпінь
Політика

"Нові обличчя" не можуть відповісти, на яких підставах розташували свою рекламу в Ірпені


В.о. міського голови Ірпеня Андрій Літвинов не зміг пояснити, на яких підставах влада міста розмістила рекламу партії "Нові обличчя" на відкритих нещодавно комунальних спортивних майданчиках на заплаві. Про це повідомив в мережі facebook Тарас В'язовченко, який надсилав відповідний запит до Ірпінської міської ради.

Відповідь на запит до публічної інформації підписав Андрій Літвинов, який входить до партії ексмера Ірпеня Володимира Карплюка "Нові обличчя". Тимчасовий очільник міста зазначив, що "продовжив строк розгляду запиту на 20 днів у зв'язку з необхідністю пошуку вказаних матеріалів". Підставою для подовження строку розгляду запиту Лівтивнов вказав ст. 20 ЗУ "Про доступ до публічної інформації" - "У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту".

Нагадаємо, Андрій Літвинов нещодавно втрапив в скандал через відмову вивісити перед міською радою прапор Білорусі в підтримку протестів у країні.