Нова школа-садочок в мікрорайоні Нова Буча
![Нова школа-садочок в мікрорайоні Нова Буча Нова школа-садочок в мікрорайоні Нова Буча - зображення](/storage/resized/lg/news/9a679410-1fbe-45fd-83b9-98ec407f7fbc/41422367c751e173.jpg)
500 тисяч євро вже передало Литовське агентство з охорони навколишнього середовища при Міністерстві охорони навколишнього середовища. Інші суми надійшли від комерційних благодійників.
Заклад буде побудовано за стандартом A-class. Це означає, що будівля не створюватиме викидів CO₂. Вона матиме установки відновлюваної енергії: сонячні панелі та геотермальну енергію — для виробництва всієї електроенергії і тепла, які необхідні для споживання.
Над дизайном приміщень працюють Martins architecture & design studio, а архітектуру створюють литовська студії 2L Architects разом з українцями BAUST architects.
У класах будуть мобільні парти, аби учні могли працювати в командних проєктах. Приміщення вирішили не перенасичувати кольорами та деталями, щоб не відвертати увагу від навчання.
Раніше ми розповідали, що у Гостомельській школі збудували укриття у вигляді будиночку гобітів.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.