Невидима вода: у Броварах фіксують факти шахрайства щодо продажу бутильованої води
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/chahr.jpg)
Броварський відділ поліції звертається до всіх постраждалих та небайдужих - останнім часом неодноразово було зафіксовано факт шахрайства пов'язаного з рекламою та продажем бутильованої води.
Молодий чоловік, ймовірно у змові з ще однією особою, роздає у різних районах міста Бровари промолистівки швидкої доставки якісної бутильованої води.
Після того як довірливі клієнти розраховуються за доставку води, чоловік бере гроші і зникає. Броварський ВП просить усіх, хто став свідком або жертвою подібного роду шахрайства, звертатися до нас за номером телефону: (04594) 5-34-04, або "102", чи особисто за адресою: м. Бровари, вул. Ярослава Мудрого, 24.