#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бориспіль
Здоров'я

Неврологічне відділення бориспільської лікарні працюватиме як додаткове інфекційне

15.03.2021 Оксана Кириленко 0

Адже на даний час інфекційне відділення переповнене хворими на коронавірус.

Фото: КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування»

Директор Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування Олександр Щур, сьогодні 15 березня на щотижневій нараді зазначив, що на 40 ліжок 44 пацієнта із ковідом.

«16 березня неврологічне відділення ББЛІЛ працюватиме як додаткове інфекційне відділення для госпіталізації хворих на COVID-19 – це ще 40 ліжок. Киснем лікарня забезпечена, але ламаються концентратори, доводиться ремонтувати. Думаю, ще три тижня будемо працювати в такому напруженому режимі», – повідомив Олександр Щур.

Він також додав, що поблизу Борисполя діє три «ковідні» госпіталі - у Яготині, Баришівці та Переяславі, але вони не справляються з весняним навантаженням, тому Бориспільська БЛІЛ змушена розширюватися для прийому хворих на COVID-19 до 80 ліжок.

У Пристоличній сільській раді розповіли, що згідно слів головного лікаря Щасливської медамбулаторії ЗПСМ Анастасії Покозацької, станом на 15 березня хворих на COVID-19 серед дорослого населення Пристоличної сільської ради збільшилося в рази, порівнюючи з попередніми двома тижнями.

«Ситуація щодо кількості хворих змінюється щодня, їх більшає. Якщо у мене, як сімейного лікаря, два тижні тому було три пацієнти з діагнозом COVID-19, то сьогодні таких 47!Мушу відзначити, що у більшості випадків перебіг захворюванняскладний, багато людей потребують госпіталізації. Інфіковані направляються на лікування у Бориспільську БЛІЛ, Переяславську ЦРЛ та до лікарень Києва, залежно від того, де є вільні місця, адже усі відділення переповнені», — прокоментувала ситуацію Анастасія Покозацька.

Як повідомляв «Погляд», на 13-й день після вакцинації Віктор Ляшко захворів на COVID-19.

«Погляд» розповідав, що норма госпіталізацій пацієнтів із COVID-19 перевищена в 10 регіонах України.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.