Новини
Ірпінь
Пожежі

Небайдужі жителі Ірпеня допомагають погорільцям відновити будинок


Ірпінські чоловіки не злякалися морозу, снігу та бруду і спільними зусиллями розібрали другий поверх помешкання та накрили тентом дах.

Нещодавно "Погляд" розповідав про те, що 7 лютого ввечері в Ірпені по вул. Садова, 21 палав приватний будинок. На щастя, ніхто не постраждав, але внаслідок пожежі у будинку згорів дах.

Допомогти погорільцям із відновленням житла взялися небайдужі жителі Ірпеня. Ірпінські чоловіки не злякалися морозу, снігу та бруду під час демонтажу поверху, який згорів.

Наразі спільними зусиллями чоловіки з навколишніх вулиць розібрали другий поверх помешкання, який згорів ущент, та накрили тентом дах.

Волонтерів для цієї благородної справи за дві доби згуртував голова квартального комітету «10 вулиць» Микола Степанюк, який згодом розмістив на своїй фейсбук-сторінці фото з місця події.

Роботи ще багато, проте чоловіки налаштовані рішуче. Вони працюють задарма, але потрібна фінансова допомога для відшкодування наслідків страшної пожежі.

Нагадаємо, раніше "Погляд" повідомляв про те, що погорільці з Ірпеня потребують допомоги, детальніше про неї можна прочитати ТУТ.

Також ми публікували сюжет про відновлення будинку в Ірпені після пожежі.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.