Новини
Україна
Суспільство
Україна-суспільство

"Не голосуй!": активісти створили відео із закликом до молоді

04.03.2019 Катерина Бенке 0

"Дорога молодь, не голосуйте! Все і так нормально", - відео з таким закликом стало початком акції, метою якої є залучення молоді до виборів. На вірусному відео від кампанії "Голосуй" люди пенсійного віку переконують молодих людей не голосувати, адже "все і так нормально". "Корупція? Так якщо вони не вкрадуть, хто нам гречку на виборах видавати буде?", - говорять літні герої відео, таким чином закликаючи молодь все ж таки віддати свій голос за кращого кандидата.
"Нехтуючи своїм правом голосу, молоді люди дозволяють старшому поколінню вирішувати також і своє майбутнє. Окрім цього, вони втрачають можливість говорити про питання, які їх найбільше хвилюють, наприклад освіту чи соціальну політику", - написала ініціатор кампанії "Голосуй" Дана Павличко.
За словами Дани Павличко, менше третини опитаних людей у віці 18-35 років планують брати участь у голосуванні. Таким чином молодь втрачає можливість вплинути на майбутнє своєї країни, а за них вирішують літні люди, для яких багато важливих питань, як освіта чи рівень зарплат, вже не такі актуальні.