Новини
Україна
Головні новини
Здоров'я

Не допустити поширення коронавірусу в Україні: які заходи затвердив уряд

11.03.2020 Надiя Проценко 0

Карантин, обмеження на проведення масових заходів, 100 млн грн на закупівлю індивідуальних засобів захисту – низка заходів, які затвердив уряд сьогодні, 11 березня, на засіданні Кабінету міністрів.

Щоб не допустити поширення коронавірусу COVID-19 в Україні, заплановано ввести карантин у навчальних закладах строком на три тижні. У Києві карантин розпочнеться вже завтра, 12 березня і триватиме до 3 квітня.

Також уряд прийняв рішення виділити 100 млн грн на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств та служб, а також для поповнення держрезерву. При цьому 1 червня забороняється експорт товарів протиепідеміологічного призначення, щоб гарантувати забезпечення необхідними засобами захисту населення.

Вводяться обмеження на масові заходи, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Буде закрита більша частина контрольно-пропускних пунктів: із 219 залишиться лише 49 КПП, де будуть обладнані місця для карантину.

Крім того, в аеропорт «Бориспіль» буде закуплено інфрачервоне обладнання для проведення скринінгу на відстані. Також буде закрите авіасполучення з деякими країнами. Через коронавірус МАУ скасовує польоти в 16 країн

В аеропорту «Бориспіль» приземлився літак, у пасажира якого підозрюють коронавірус

Лікарі з Сінгапуру повідомили про нові симптоми коронавірусу COVID-19