#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Проекти
Новини
Фастів

«Не 2021 року і, напевно, навіть не 2022 року». Коли розширять дорогу у Фастові

09.07.2021 Валерія Савенко 0

Фастівська міська рада розглядає варіант реконструкції вулиці Соборна з розширенням проїжджої частини і створенням місць для паркування. Але чиновники не обіцяють швидкого початку робіт.

Фото: ФастівNews.City

Про це повідомляє ФастівNews.City.

Розширити планують не всю дорогу, а лише ділянку від площі Перемоги до вулиці Ярослава Мудрого. Також хочуть створити нові паркомісця, через які, можливо, пожертвують цілим рядом дерев по вулиці Соборній.

Щоб проєкт почав працювати треба внести зміни до схеми організації дорожнього руху і погодити нову концепцію з Національною поліцією. В концепції мають бути враховані як автомобілі, мотоцикли, так і велосипеди та електросамокати.

"Але зразу кажу, що це питання не 2021 року і, напевно, навіть не 2022 року"

уточнює голова міської ради Фастова Михайло Нетяжук.

ІА “Погляд” повідомляв, що роботи на цій ділянці у Фастові продовжуються ще з 2019 року.

Ми розповідали також, що автошляхом з’єднають Обухів з двома ОТГ.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.