Наїзд на пішохідному переході: ДТП з постраждалою у Броварах
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/DTP2.jpg)
4 лютого 2020 року, о 17:20, у Броварах на бульварі Незалежності сталася дорожньо-транспортна пригода з постраждалою.
Як повідомили "ПОГЛЯДу" у Броварському відділі поліції, водiй 1963 року народження, мешканець смт Калита керував автомобiлем AUDI та рухаючись по бульвару Незалежності в напрямку вулиці Гагаріна на пішохідному переході здійснив наїзд на громадянку 1973 року народження, яку в подальшому, каретою швидкої допомоги, доставлено до Броварської ЦРЛ.
На місці події працювали патрульні поліцейські. Причини ДТП встановлюються.