Нацгвардійці разом із селянами святкували Івана Купала
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/66214162_615870652235213_1135343337335685120_n.jpg)
6 липня біля будинку культури гвардійці Міжнародного центру НГУ спільно з громадою села Старе організували та провели свято Івана Купала.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/66171445_615870032235275_6379538623825444864_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/66163751_615870005568611_6410129549866041344_n.jpg)
За зверненням сільського голови Валерія Макаренка, на передодні свята, гвардійці Міжнародного центру Нацгвардії надали допомогу в організації концертної програми та самі взяли участь у святі. Українські народні та естрадні пісні виконали старші солдати Олена Хобта та Михайло Качан, а потім заспівали ще й дуетом.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/66378513_615870818901863_1716732560316301312_n.jpg)
Варто зазначити, що жодне свято сільського масштабу не обходиться без гвардійців. Військові завжди радо допомагають та приймають участь у відзначенні різноманітних важливих дат.