Блоги

Наталя Корнієнко: "Слова і кулі" — спецпроєкт про українських письменників та журналістів

Проєкт, який почався навесні 2022-го з несміливих думок про те, як розповісти про тих, хто від слів був змушений перейти до куль, нарешті втілився у книжку.

Наталя Корнієнко:

24 розмови з різними, але такими схожими людьми, які через повномасштабну війну відклали свою письменницьку та журналістську роботу вбік - і долучилися до захисту нашої країни безпосередньо: пішовши у військо або взявшись за активне волонтерство.

Ці розмови писалися дуже по-різному. Хтось виходив на зв’язок просто з окопу, хтось прислухався до кожного звуку й був готовий стрибнути в укриття в разі обстрілу, хтось по кілька разів переносив дзвінок і все ж знаходив час між бойовими завданнями, хтось між записом і публікацією отримав поранення. Двох героїв цієї книжки - Віки Амеліної та Максима Кривцова - більше з нами немає.

Дякую кожному і кожній, хто знайшов можливість поговорити. Я пам’ятаю кожну розмову, її тон і післясмак, кожну проговорену деталь і кожен порух. Вони цінні для мене особисто і, переконана, будуть цінними для кожного, хто їх прочитає.

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Наталя Корнієнко

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.