Новини
Всесвіт

NASA планує встановити новий рекорд по перебуванню жінки в космосі


Сьогодні представники американського космічного агентства оголосили нові довгострокові плани по роботі астронавтів на борту МКС в наступні два роки. Відповідно до них, нас очікує унікальна подія – астронавт Христина Кох встановить новий рекорд за тривалістю польоту в космос для жінок в перший же свій політ на станцію.

Астронавт Христина Кох пробуде на борту МКС до лютого 2020 року і тим самим встановить новий рекорд за тривалістю життя на борту станції для жінок. Про це повідомляє прес-служба NASA.

«Астронавти неймовірно добре справляються і пристосовуються до довготривалого життя в космосі. Збільшення тривалості місії Христини допоможе нам підготуватися до наступних експедицій на Місяць і Марс», – заявила Дженніфер Фогарті, науковий керівник Програми вивчення людини в NASA.

Христина Кох відправилася на орбіту Землі в середині березня цього року і повинна була повернутися в грудні разом з іншими членами 59-ї експедиції. Відповідно до нових планів космічного агентства, вона затримається на борту станції ще на два місяці і повернеться на Землю в лютому 2020 року разом з членами 61-ї експедиції.

Нагадаємо, у березні стало відомо, що першою на Марс приземлиться жінка. Також стало відомо, що колонізація Червоної планети не за горами.