Народний депутат Горобець приймає виборців: слідом за Києво-Святошинським районом - Гостомель
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/82652348_477132426303627_8725968949432287232_n.jpg)
Завтра, 24 січня, в актовій залі Гостомельської селищної ради з 10:00 до 13:00 буде проходити зустріч з народним депутатом 95-го округу Олександром Горобцем. Про це повідомляє офіційний сайт Гостомельської селищної ради.
"З метою економії вашого часу записатися на зустріч можна за телефоном секретаря ради ГСР Олени Вікторівни Кислиці, контактний телефон: 098-389-27-90", - зазначається на сайті.
Нагадаємо, 23 січня Олександр Горобець вів прийом громадян у Вишневому, а 22-го - у Києві. Зокрема до нього зверталися жителі Ірпеня, Петропавлівської Борщагівки, Святопетрівського та Крюківщини.
На своїй офіційній сторінці депутат зазначив, що жителі цих населених пунктів підняли дуже важливі питання - тарифів на комунальні послуги та "добре відому проблему недобудів, яка потребує вирішення на державному рівні, адже саме із цим питанням люди звертаються до органів державної влади масово".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/48.jpg)
Також "Погляд" нещодавно писав про те, що нардеп Горобець вимагає знизити вартість комуналки у Приірпінні та Києво-Святошинському районі.