Новини
Україна
Політика

Нардепи поновили конкурси на держслужбу і розширили повноваження в.о. міністрів

23.02.2021 Гапон Юлія 000

Парламент підтримав правки президента Зеленського.

Сьогодні, 23 лютого, на своєму позачерговому засіданні Верховна рада України 267 голосами ухвалила закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо поновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби", врахувавши пропозиції президента Володимира Зеленського.

Підтримавши правки Зеленського, із закону було виключено норми про обмеження виконання повноважень заступниками міністра, якщо посада міністра вакантна.

Закон також передбачає, що протягом шести місяців з набрання ним чинності мають оголошувати конкурси на посади, які обіймають особи за контрактом про проходження держслужби на період дії карантину.

Нагадаємо, раніше "Погляд" повідомляв про те, що парламент відновив конкурси для державних службовців ще 16 лютого. Спікер Ради Дмитро Разумков підписав його 17-го, а 18 лютого президент ветував закон і повернув його депутатам, запропонувавши прибрати із закону норми про обмеження виконання повноважень заступниками міністра, якщо посада міністра вакантна.

Також ми розповідали про те, як працювали народні депутати Київщини у 2020 році.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.