Найсильніші рятувальники Київщини: Вишгород - другий, Бровари - треті
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60435615_2468615019823978_614011548293136384_n.jpg)
17 травня на території спортивного комплексу Головного управління ДСНС України у Київській області вперше відбулися обласні змагання «Найсильніший пожежний-рятувальник». Змагання, в яких прийняли участь 13 команд рятувальників відбулися за міжнародним форматом «Firefighter CombatChallenge».
Згідно із регламентом, забіги провели у індивідуальному форматі, тандемі та командній естафеті. Учасники доклали чимало зусиль аби пройти непрості випробування, які потребують не лише фізичної витривалості, але й спритності та вміння працювати у команді.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60383655_2468614656490681_8888542541146750976_n.jpg)
Учасники мірялися силами у п’яти вправах серед яких «силовий тренажер, «прокладення робочої лінії і подання ствола на заливку мішені», «перенесення потерпілого» та інші.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60361863_2468614553157358_3215086945826766848_n.jpg)
Крім фізичної витривалості, найважче у змаганнях – це виконання вправ у засобах захисту органів дихання. Але саме з такими навантаженнями у темряві та задимленому середовищі ланці газодимозахисників у складі чотирьох рятувальників доводиться працювати в реальних умовах пожежі. Й при цьому докладати максимум зусиль для порятунку потерпілих. Саме ці командні якості вони демонстрували на другому етапі, працюючи у складі ланки в задимленому приміщенні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60441564_2468614576490689_7810374027498749952_n.jpg)
"Я зичу вам отримати від змагань задоволення, хороші спогади та новий досвід, адже вправи представлені на дистанції, аналогічні діям, які виконують пожежні-рятувальники під час ліквідації пожеж на надзвичайних ситуацій", - зазначив у своєму вітальному слові до команд начальник Головного управління Василь Слободяник.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60557459_2468615009823979_981998668267651072_n.jpg)
Втомлені, але щасливі вогнеборці показали відмінні результати. Хтось був більш спритним, хтось більш уважним, а хтось любив ризик. За результатами усіх забігів, переможцями та призерами змагань стали:
1 місце – апарат Головного управління ДСНС України у Київській області;
2 місце – 10-й Державний пожежно-рятувальний загін місто Вишгород;
3 місце – 5-й Державний пожежно-рятувальний загін місто Бровари.