Громадська організація "Валькірія" анонсувала дати патріотичного фестивалю "Під Покровом Тризуба". Вчетверте яскравий захід відбудеться 25-26 травня.
Голова ГО "Валькірія" Марина Мірзаєва розповіла, що минулого року за два дні фестиваль відвідало близько 4 тисяч фанатів української історії.

"
За три проведених фестивалі нас почали впізнавати і цього року Міністерство молоді та спорту включило нас до свого календаря всеукраїнських заходів. Наш «Тризуб» став прикладом того як цікаво і наповнено можна подавати локальну історію, поєднувати лекторії та музику, минуле та сьогодення, - зазначила Марина. -
У нас окремо діє мілітарі-зона на фестивалі, де реконструктори українських військових формувань ХХ століття знаходяться поруч сучасних українських захисників".

Фестиваль особливо привабливий для любителів рок-музики: минулого року тут запалювали гурти "Тінь сонця" та "Колір ночі".

Хто буде на цьогорічному фесті - поки невідомо. Зацікавлених у відвідуванні фестивалю Марина Мірзаєва закликає слідкувати за
новинами у події на Facebook.
Фото:
Під Покровом Тризуба