Новини
Буча
Київщина-суспільство
Російсько-Українська війна

Над Чорним морем загинув один із "Привидів Києва"

Сьогодні Буча прощатиметься з Михайлом Матюшенком.

Над Чорним морем загинув один із

Під час виконання бойового завдання у повітряному бою героїчно загинув, захищаючи небо країни, полковник Збройних сил України Михайло Матюшенко. Він загинув у червні, а поховають його в Бучі лише тепер. Про це повідомив міський голова Бучі Анатолій Федорук у Facebook.

"Свій безцінний досвід роботи Михайло Матюшенко – позивний "Дід" – передавав молодшому поколінню. І лише тепер ми маємо право розказати правду: «Привид Києва» очолював льотчик з Бучі.

Із приходом полковника Матюшенка до керівництва 40 бригада тактичної авіації не зазнавала втрат у повітрі. А значить, всі пілоти із "Київських привидів" поверталися живими", –

Бучанський міський голова Бучі Анатолій Федорук

Згодом він прийняв рішення посилити південний та східний фронти: "Коли Дід дізнався про безповоротні втрати підготовлених екіпажів бомбардувальників, рішення було прийнято. Так почалася нова операція".

Для Михайла Матюшенка це була остання місія. Він не повернувся з чергового вильоту, і його довго шукали. 2 жовтня Легенда і Герой повернувся у рідне місто Буча.

Прощання з героєм відбудеться у понеділок, 3 жовтня, о 14:00, на Алеї Героїв на цвинтарі, що  по вулиці Депутатській.

Нагадаємо, наприкінці вересня в Бучі прощалися зі своїм захисником, тіло якого було знайдено в одному з поховань у Мироцькому.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.