Начальник поліції Баришівки вимагав від підприємиці щомісячну данину
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/0ee641b7-8285-493d-b79e-fd7413818cc6.jpg)
Начальник одного із секторів Баришівського відділення поліції Переяслав-Хмельницького ВП Головного управління Нацполіції в Київській області, за безперешкодне функціонування магазину та непритягнення власниці до адміністративної відповідальності вимагав щомісячну "винагороду" у сумі 2000 гривень.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/c531a426-c7eb-48a0-bacf-9feb7141edb7.jpg)
Однак слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань 12 березня 2020 року затримали начальника сектору під час одержання чергової частини хабара у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
У разі доведення вини, затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.