#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Вишгород
Довкілля
Хороші новини

На Вишгородщині знайшли рідкісні червонокнижні рослини

18.09.2020 Надiя Проценко 0

У с. Сухолуччя в лісі, який довгий час був закритий для відвідування, екологи виявили три види червонокнижних орхідей і лілію лісову.

Радісною звісткою про знахідку у Дніпровсько-Тетерівському лісовому господарстві «Сухолуччя» поділились у Київському еколого-культурному центрі.

«На днях ми здійснили чергову експедицію в ліс легендарного Сухолуччя, куди протягом півстоліття не пускали людей, адже тут було закрите мисливське господарство ЦК КПУ, потім – Януковича… З допомогою любителя орхідей Віктора Ракова ми знайшли перше сучасне місце зростання на Київщині дуже рідкісної рослини – альдрованди. У казковому дубовому лісі також виявили одразу 4 червонокнижні рослини – три лісові орхідеї: любка дволиста, дремлик широколистий і гніздівка звичайна, а також лілію лісову».

Для їхньої охорони необхідно створити заказник, – наголошується у повідомленні.

17 вересня «Погляд» писав, що на Вишгородщині буря наробила біди. Зокрема, Буря залишила частину Вишгорода без світла. У деяких будинках електрику не підключили й дотепер. Тобто скоро доба, як люди живуть у будинках без світла, а значить - і води, яка подається на поверхи електричними насосами. Із врахуванням, що у квартирах - електричні плити, то й без без гарячої їжі.

Дізнайтесь також, як у селах Вишгородщини сортуватимуть сміття.

Фото: КЕКЦ