На Вишгородщині рятувальники Київщини провели турнір з міні-футболу
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1022_f1.jpg)
Переможцем стала команда Яготинського району, срібні нагороди отримали футболісти Вишгородського гарнізону, третє місце у команди Броварського району.
Сьогодні, 22 жовтня у Вишгородському районі відбувся фінальний етап змагань з міні-футболу серед підрозділів ДСНС Київської області.
Учасниками турніру стали команди, які вибороли найвищі місця у своїх підгрупах. Це спортсмени Броварського, Яготинського, Білоцерківського, Васильківського, Вишгородського районів, Аварійно-рятувального загону спеціального призначення м. Біла Церква, Ірпінського регіону, а також апарату Головного управління ДСНС Київщини.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1022_f2.jpg)
Переможцем стала команда Яготинського району, срібні нагороди отримали футболісти Вишгородського гарнізону, третє місце у - команди Броварського району.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1022_f3.jpg)
«Товариські матчі з футболу між рятувальниками області проходять не вперше, але цей факт аж ніяк не впливає на спортивний запал учасників. І кожної зустрічі «надзвийчайні» гравці демонструють непередбачувані результати. Саме тому кожна боротьба на полі цікава і неповторна. Під час урочистого закриття турніру перший заступник начальника Головного управління Петро Кісільов вручив переможцям турніру кубок, а також всім призерам грамоти та сертифікати на придбання цінних подарунків від федерації пожежно-прикладного спорту Київської області», зауважує ГУ ДСНС України у Київській області.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1022_f5.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1022_f6.jpg)