На території Чорнобильського заповідника помічено новий для Полісся вид великих хижих ссавців
![На території Чорнобильського заповідника помічено новий для Полісся вид великих хижих ссавців На території Чорнобильського заповідника помічено новий для Полісся вид великих хижих ссавців - зображення](/storage/resized/lg/news/9bc1dabc-ef22-4441-be85-7f4c2afb38d0/h-2457.jpg)
Про це розповіли на Facebook-сторінці Чорнобильського заповідника.
Як зазначається, тварину бачили поблизу Луб’янки.
Шакал є падальником, активно адаптується до ландшафту, завдяки чому на початку ХХІ століття розширив свій ареал. І, як бачимо, аж до зони відчуження.
"У більшості народів образ шакала – негативний, оскільки він уособлює боягузтво, нахабність, злодійкуватість і навіть підлість. Однак для природи – це ще один вид тварин, що має право на життя, особливо, якщо сам його активно виборює. Інша справа – як з часом поведе себе популяція цього хижака (якщо він зуміє закріпитись і розмножитись на заповідній території), кому стане конкурентом чи загрозою", –
кажуть фахівці.
За їхніми словами, шакалячі сліди й раніше були помічені в Заповіднику. Лапка цієї тварини компактна, а між подушечками майже нема проміжків. Тепер спостерігали і самого хижака.
Чи назавжди сюди прийшов цей новий гість – поки невідомо.
![На території Чорнобильського заповідника помічено новий для Полісся вид великих хижих ссавців На території Чорнобильського заповідника помічено новий для Полісся вид великих хижих ссавців - зображення](/storage/resized/lg/news/9bc1dabc-ef22-4441-be85-7f4c2afb38d0/005-41-scaled.jpg)
![На території Чорнобильського заповідника помічено новий для Полісся вид великих хижих ссавців На території Чорнобильського заповідника помічено новий для Полісся вид великих хижих ссавців - зображення](/storage/resized/lg/news/9bc1dabc-ef22-4441-be85-7f4c2afb38d0/434707365_801960381969279_473635078840102599_n.jpg)
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.