Новини
Суспільство
Технології

На станції «Академік Вернадський» запрацював безлімітний інтернет


Завдяки новому обладнанню підвищено швидкість підключення до Інтернету, а також збільшено швидкість передачі даних в мережу у 8 разів: з 500 kb/s до 4 Mb/s.

Фото з Фейсбук-сторінки Національного антарктичного наукового центру

Як повідомили в Національному антарктичному науковому центрі, на станцію «Академік Вернадський» доставили нову апаратуру. Її логістика була  карантином та іншими обмеженнями,однак дісталася найвіддаленішої точки планети, де працюють українці.

«Дослідження полярних регіонів, океану та космосу є маркерами, що відрізняють країни першого світу від країн третього. Я дуже радий, що саме прогресивний молодий український ІТ-бізнес розуміє, навіщо Україні досліджувати Антарктиду, і готовий своїми грошима підтримати нашу науку. Саме така синергія науки та приватного сектору виводить країни із бідності до технологічних проривів та економічного процвітання»,

– зауважив директор Національного антарктичного наукового центру МОН Євген Дикий.

Досі загальний обсяг трафіку на місяць становив 30 GB. А 3 роки тому полярники взагалі не мали нормального зв'язку зі світом: лише раз на тиждень можна було надсилати та отримувати текстові повідомлення.

Фото з Фейсбук-сторінки Національного антарктичного наукового центру

Тепер же підвищено швидкість підключення до Інтернету, а також збільшено швидкість передачі даних в мережу у 8 разів: з 500 kb/s до 4 Mb/s. То ж учасники експедицій матимуть необмежений зв'язок з «великою землею».

«Висловлюємо вдячність нашим партнерам MacPaw за такий чудовий і корисний подарунок! Антарктида стає ще ближчою!», - зазначили на станції «Академік Вернадський».

Фото з Фейсбук-сторінки Національного антарктичного наукового центру

Як повідомляв «Погляд», нещодавно презентовано перший офіційний мобільний додаток Chornobyl App: діджитал-тур до забороненої зони.

Також ми розповідали, що Україну визнано кращою країною для IТ-аутсорсингу.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.