#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Здоров'я
Київщина-суспільство

На станціях Київського метро з’являться дефібрилятори

11.06.2019 Косянчук Інна 0

У 2020-му 19 станцій планують обладнати сучасними засобами надання першої допомоги, а працівників метрополітену навчать надавати домедичну допомогу

10 тисяч голосів набрали проекти, подані волонтери на Громадський бюджет Києва щодо оснащення станцій дефібриляторами та сучасними аптечками. Проекти подавались окремо щодо кожної зі станцій. З них "Святошин" потрапила у прохідний список в останні півгодини до завершення голосування, 7 червня. Про це повідомила учасниця ініціативи "РеаніМетро" Кіра Нечай.

"Ми розраховували, що в кращому разі нам вдасться назбирати голосів за пересадкові та ще три-чотири станції. Але результат перевершив усі найсміливіші очікування", – зауважила волонтерка.

Отже, за результатами голосування, дефібрилятори встановлять на усіх пересадкових станціях метрополітену – це Майдан Незалежності, Хрещатик, Палац спорту, Льва Толстого, Театральна, Золоті ворота.

Також сучасними засобами надання домедичної допомоги обладнають такі станції:

Червона гілка – Лісова, Дарниця, Арсенальна, Вокзальна, Політехнічний інститут, Шулявська, Святошин, Академмістечко.

Синя гілка: Почайна, Контрактова площа, Олімпійська.

Зелена гілка: Лук’янівська, Осокорки.

До цих засобів дуже доречним буде навчання для персоналу станцій з надання домедичної допомоги – для випадків, коли людині стало погано в метро, а «Швидка допомога» ще не приїхала.

Джерело: ASPI