Новини
Буча

На посаду голови Бучанської РДА офіційно призначили Миколу Ляшенка

30.03.2021 Гапон Юлія 000

Новопризначеним головою Бучанської райдержадміністрації став ексочільник міста Вишневого та Києво-Святошинського району.

Сьогодні, 30 березня, голова Київської облдержадміністрації Василь Володін відвідав з робочим візитом місто Бучу на Київщині та представив новопризначеного голову Бучанської районної державної адміністрації - Миколу Ляшенка.

"Сьогодні офіційно призначений на посаду голови Бучанської райдержадміністрації. Хвилюючий і важливий для мене день. Дякую за довіру президенту України, Володимиру Зеленському, голові Київської обласної державної адміністрації Василю Володіну. Депутатам Верховної, обласної та районної рад, голові Бучанської районної ради Андрію Нагребельному, головам територіальних громад району, керівникам служб та установ, які в цей день прийшли мене підтримати. Приймаючій стороні - голові Бучанської ТГ Анатолію Федоруку", - написав Ляшенко на своїй фейсбук-сторінці.

Раніше Микола Ляшенко був мером міста Вишневе, а потім - головою Києво-Святошинського району, площа якого становила 726 кв.км. Бучанський район - втричі більший, тут проживає понад 350 тисяч людей.

"Для мене абсолютно логічно, що саме Бучанський район першим отримав голову. Без перебільшення, серед новостворених районів Бучанський можна назвати серцем області. До його складу увійшли 12 територіальних громад, з них 3 - міські, 6 - селищні та 3 - сільські", - зазначив голова КОДА Василь Володін.

Функції нових глав новостворених районів кардинально відрізняються від тих, які були раніше, пояснюють на офіційній сторінці Бучанської міськради.

Бо найголовніше завдання, яке виконуватиме РДА, — це координація діяльності територіальних органів, яка передбачає узгодження їхніх дій і прийняття плану заходів для реалізації державних програм. РДА відводиться роль контролера виконання таких заходів територіальними органами в межах їх же компетенції (тобто завдання РДА - змусити їх працювати). Крім того, є цілий ряд питань щодо передачі майна від ліквідованих районів до ОТГ, роботи соціальних служб та надання адміністративних послуг у новоствореному районі.

Нагадаємо, раніше "Погляд" повідомляв про звіт голови КОДА, в якому він розповідав про нові дороги та боротьбу з коронавірусом.

Також ми писали про те, що жительку Ворзеля Оксану Маркарову призначили Надзвичайним і Повноважним Послом України у США.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.