На пішохідних переходах у Броварах з'явилися яскраві чоловічки
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/119093453_629817551263276_7461640574404163247_o.jpg)
У Броварах біля пішохідних переходів поблизу двох шкіл міста з'явилися яскраві "чоловічки", які попереджатимуть водіїв, що тут дорогу переходять діти.
Про це повідомляє сторінка Броварської міської ради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/119073748_629817377929960_4906131345532126054_o.jpg)
Одну з фігурок вже встановили біля школи №7, другий "чоловічок" буде встановлений на пішохідному переході біля гімназії імені Степана Олійника, на Торгмаші.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/119062819_629817484596616_1481132615696090417_o.jpg)
Конструкції мають яскраві кольори і світловідбивні елементи, чим привертатимуть до себе увагу водіїв не лише вдень, а й в темну пору доби. Це має сприяти завчасному зменшенню швидкості автомобілів при під'їздах до пішохідних переходів.
Раніше "Погляд" писав, що в “СОС Дитячому Містечку” у Броварах відзначили початок навчального року, поласувавши смаженим м'ясом та овочами.