Новини
Новини Київської області
Екологія

На Київщині відбувся Всеукраїнській збір юних лідерів Дитячого екологічного парламенту


З 5 по 8 липня 2021 року в Київській області проходив щорічний Всеукраїнський збір юних лідерів Дитячого екологічного парламенту.

Фото: МОН

Про це повідомили МОН.

Учасниками стали представники регіональних осередків ДЕП, дитячих громадських екологічних організацій, юнацьких секцій товариства охорони природи, екологічних загонів, які діють при обласних, районних, міських еколого-натуралістичних центрах, станціях юних натуралістів та закладах загальної середньої освіти.

Діти подорожували до Країни Юннатії (екскурсія лабораторіями НЕНЦ). Під час екскурсії також провели презентацію природоохоронної діяльності регіональних осередків Дитячого екологічного парламенту. Юні екологи поділилися своїми напрацюваннями та досвідом роботи під час презентації.

Молоді лідери також відвідали екскурсію в Національному музеї історії України та спостерігали за реактив-шоу «Хімічний квест» від Музею сучасної науки і техніки «Експериментаніум».

ІА “Погляд” вже повідомляв, що в мережі розпочали флешмоб на підтримку хворої смертельною хворобою дитини.

Ми розповідали також, що в Бориспільскому районі відкриють дитячий табір.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.