#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Київщина
Здоров'я

На Київщині майже половина «ковідних»-ліжок заповнені

25.11.2021 4 Бобрик1 Юлія1 0

Наразі 1700 ліжок із киснем лишаються вільними.

pixabay.com

Про це повідомила пресслужба КОДА.

Наразі 49% інфекційних ліжок призначених для «ковідних»-хворих у госпітальних базах Київської області завантажені. Таким чином, майже 1700 ліжок із киснем залишаються вільними.

До слова, на стаціонарному лікуванні наразі знаходиться 1600 жителів столичного регіону. При цьому 82% пацієнтів отримують кисневу підтримку.

Нагадаємо, за останню добу у Київській області захворіло 719 людей, з них 117 – госпіталізовано, а 602 осіб перебувають вдома на амбулаторному лікуванні.

Варто зазначити, що в Україні знову зростає кількість нових випадків. Вчора захворювання на коронавірус виявили у 14 325 українців, а днем раніше – у 12 729. При цьому днями Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив про прискорення спаду хвилі на COVID-19.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.