Новини
Новини Київської області
Головні новини

На Київщині готуються до усіх ймовірних сценаріїв на кордоні


В столичному регіоні розпочалися командно-штабні навчання із захисту державного кордону.

У навчаннях беруть участь правоохоронці, прикордонники, нацгвардійці, працівники міграційної служби, а також рятувальники, патрульні та працівники Державного агенства України з управління зоною відчуження. Мета – злагодженність дій всіх відомств у разі ускладнення ситуації на кордоні, повідомляє пресслужба поліції Київщини.

«Упродовж цього та наступного тижня ми відпрацюємо алгоритми можливих дій мігрантів, тому важливо, аби правоохоронні відомства були готові до усіх ймовірних сценаріїв».

Голова Національної поліції України Ігор Клименко

Складність із забезпеченням правопорядку на прикордонній території Київської області полягає у тому, що її межа знаходиться на території зони відчуження. Тому наразі створюють максимально оперативні механізми обміну інформацією між центральними та місцевими органами влади.

Нагадаємо, днями стало відомо, що на кордоні з Білоруссю розпочалася спецоперація, головна мета якої не допустити перетинання нелегальними мігрантами державного кордону та потрапляння їх в Україну.

https://www.youtube.com/embed/JRwHQh2VzQM

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.