#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Головні новини
Анонси
Вишгород
Здоров'я
Київщина-суспільство

На Київщині буде посилено карантинні обмежувальні заходи з 11 по 20 квітня

10.04.2020 Косянчук Інна 0

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій сьогодні, 10 квітня, встановила додаткові обмеження в умовах очікування піку захворювань на коронавірус

Як зазначає Київська обласна держадміністрація, фахівці очікують піку захворювань на коронавірус в області з 11 по 20 квітня.

«Сьогодні, 10 квітня, на позачерговому засіданні Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, вирішили запровадити додаткові обмежувальні заходи на території Київської області», йдеться у повідомленні, й зауважується що епідситуація ускладнюється з кожним днем.

Для стримання хвилі захворювань комісія вирішила:

1. Рекомендувати органам місцевого самоврядування Київщини обмежити пересування та перебування людей в громадських місцях у період вихідних і святкових днів (з 13 год. 00 хв. суботи 11 квітня 2020 року до 06 год. 00 хв.13 квітня 2020) та з 13 год.00 хв. 18 квітня 2020 до 06 год 00 хвили 21 квітня 2020).

2. Посилити контроль дотримання встановлених обмежень на території населених пунктів, в тому числі у парках, лісопаркових зонах та в місцях масового перебування людей.

3. Посилити контроль виконання обмежувальних заходів у культових спорудах.

4. Обмежити доступ громадян до місць поховань та із дотриманням правил карантину: не більш, як по двоє людей та у захисних масках.

5. При виявленні в організованих трудових колективах хворих на коронавірус:

– на 14 календарних днів запроваджуватипротиепідемічі обмежувальні заходи до такихсуб’єктів господарювання;

– складати план ліквідації вогнища інфекційного захворювання по кожному такому суб’єкту господарювання та контролювати виконання.

6. Поінформувати населення про адміністративну та кримінальну відповідальності за порушення протиепідемічних правил та санітарного законодавства.

7. Рекомендувати громадянам, за перших ознак респіраторної інфекції, залишатися вдома (за місцем перебування (проживання)) і негайно звертатися за меддопомогою за місцем обслуговування.

Як раніше повідомляв "Погляд", у зв’язку з наближенням світлого свята Великодня на Київщині заплановано максимально обмежити пересування людей, щоб зменшити їх скупчення у таких місцях, як церкви, магазини тощо.

ДОВІДКА. З 18 березня по 9 квітня на Київщині підтверджено 140 випадків захворювання (в т.ч. 10 дітей). Також зафіксовано 583 випадки підозри на інфікування; 1607 контактних осіб під медспостреженням; 5 летальних випадків.