На Київщині бабуся ледь не загинула через 600 гривень
У с. Лехнівка Баришівського району грабіжник вдерся до помешкання 82-річної жінки та, погрожуючи ножем, відібрав усе до копійки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69883743_128248218504865_4137809400347754496_n.jpg)
Зловмисник відібрав у пенсіонерки останні 600 гривень і навіть не зжалився на її прохання залишити хоч 100 грн на їжу. Про це повідомив на фейсбук-сторінці Андрій Нєбитов, очільник поліції Київської області.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70453358_128248225171531_2246330280207974400_n.jpg)
Про пограбування бабуся відразу повідомила до поліції. Група реагування патрульної поліції оперативно затримала грабіжника, який був у стані алкогольного сп’яніння. Вкрадені кошти ще витратити не встиг.
![На Київщині бабуся ледь не загинула через 600 гривень](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70742662_128248261838194_7402704334581923840_n.jpg)
«Найприємніше в цій історії – це небайдужість і людяність місцевих поліцейських, яким стало шкода стареньку і вони вирішили якось порадувати її», – зазначає Андрій Нєбитов.
Як видно на світлинах, поліцейські придбали для старенької продуктовий набір.