Новини
Україна

На кордоні з Білоруссю розпочалася спецоперація

24.11.2021 Бобрик Юлія 0

Україна продовжує нарощення охорони та захисту кордону.

https://www.youtube.com/embed/JRwHQh2VzQM

Про це повідомили на Урядовому порталі.

Для недопущення міграційної кризи на українсько-білоруському кордоні розпочалася спеціальна прикордонна операція «Полісся», головна мета якої не допустити перетинання нелегальними мігрантами державного кордону та потрапляння їх в Україну.

Координуватиме спецоперацію Держприкордонслужба та проводитиме її спільно з силами Нацгвардії, Нацполіції, ЗСУ та іншими задіяними резервами.

«Для подальшого реагування на можливе ускладнення ситуації спільно з взаємодіючими державними структурами узгоджено проведення спільної спеціальної прикордонної операції та опрацьовано відповідний план. І вчора ввечері вона офіційно розпочалася».

Перший заступник Голови Державної прикордонної служби України Володимир Нікіфоренко

На кордоні вже вживають заходи з нарощення системи охорони, зокрема для патрулювання і моніторингу ситуації на кордоні застосовуватиметься авіація, безпілотні авіаційні комплекси, а також технічні засоби спостереження.

Нагадаємо, ситуація на білорусько-польському кордоні вже давно не спокійна, там мігранти перейшли у наступ. Згодом стало відомо, що білоруські силовики почали вивозити нелегалів з табору на кордоні з Польщею. А в Україні створено штаб правоохоронців із захисту кордону.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.